درباره ما

درباره ارس نیرو سهند

شرکت ارس نیرو سهند با ۲ دهه فعالیت به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه ارایه خدمات فنی و مهندسی، تجهیزات جابجایی ویژه معلولین و آسانسورها خاص می‌باشد. این شرکت در سال ۱۳۸۲ تاسیس گردید و در زمینه ارایه خدمات فنی و مهندسی و انواع بالابر با قابلیت و ظرفیتهای متنوع فعالیت دارد. همچنین در زمینه واردات و تامین سیستم‌های آسانسور و پله پیمای نماینده انحصاری شرکتهای بین‌المللی اروپایی در حوزه ایران می‌باشد که در این خصوص نیز موفق به کسب سهم بسزایی در بازار داخلی شده است.

ارس نیرو سهند تجارب ارزنده‌ای در زمینه طراحی و اجرا در پروژه‌های صنعتی و ملی ایران دارد. از جمله می‌توان به پروژه تالار تشریفات و حسینیه اختصاصی و مهمانسرای وی آی پی حرم امام رضا و موزه دفاع مقدس تهران، خانه هنرمندان ایران، موزه سینمای ایران، ایستگاهای قطار تهران، تبریز، اصفهان، گرگان، ساری، نیشابور، طبس، مراغه و برجهای بلند مرتبه در تبریز و کارخانجات وین تک ترکیه در تبریز و .... اشاره کرد.

از دیگر ویژگیهای شرکت ارس نیرو سهند پوشش 10 ساله خدمات و تامین قطعات برای کلیه محصولات این شرکت می‌باشد. این شرکت امکان ارائه خدمات و نیز طراحی، تامین، نصب و راه‌اندازی در اکثر شهرهای ایران در راستای تامین نیاز متقاضیان و مشتریان خود در اقصی نقاط کشور و نیز خارج از کشور را دارد.

ما از کیفیت صحبت نمیکنیم ما کیفیت را می سازیم

زمینه های فعالیت(طراحی و ساخت تجهیزات حرکتی معلولین، طراحی و مونتاژ آسانسورهای خاص، ارائه خدمات فنی و مهندسی)